W Paryżu transport publiczny składa się z podziemnych pociągów „metro”, tramwajów na peryferiach miasta i rozległej sieci autobusów.

Autobusy w Paryżu mogą służyć jako „toczące się billboardy”, podróżujące po gęsto zaludnionych ulicach miasta. Każdego dnia ponad 3,5 miliona paryżan, osób dojeżdżających do pracy, turystów i odwiedzających korzysta z floty ponad 1435 linii autobusowych z 9000 autobusów.

Dlatego szeroko zakrojona reklama na autobusach może wywrzeć trwały wpływ na pieszych, kierowców i pasażerów. Dzięki obecności w najlepszych lokalizacjach w Paryżu, autobusy są bardzo widoczne i niemożliwe do zignorowania.

Ponadto cenne są czasy oczekiwania pasażerów autobusów i pociągów. Wykorzystaj swój zbędny czas i prezentuj swoje reklamy na miejskich plakatach lub na cyfrowych billboardach w schronach na przystankach autobusowych i dworcach kolejowych.

Zwiększ widoczność i spraw, że Twoje reklamy będą wyświetlać się na ulicach. Im większy i bardziej imponujący projekt, tym lepiej Twoja marka zostanie rozpoznana i zapamiętana. Pamiętaj, aby dotrzeć do docelowych odbiorców poruszających się na ulicach.

Leave a Reply